استراتژی سیاستگذاری پیکس پارتس بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه تصمیم‌گیری‌های مربوطه در همین راستا خواهد بود. لذا به منظور حفظ حقوق کاربران خود موارد زیر را مدنظر قرار داده است:

1. هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا تنها به منظور ارائه خدمات و برقراری ارتباط با شما می باشد. پیکس پارتس در­صدد است با دریافت اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و ایمیل کاربران، امنیت قطعات ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده تا در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار قطعه قابل شناسایی باشد..

2. پیکس پارتس دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و امکان دسترسی به آن­ها را تنها برای کارمندان بخش فروش خود فراهم کرده است.

3. پیکس پارتس بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما بعنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

4. کاربران و اعضای سایت در هر زمان که تمایل داشته­ باشند، قادر خواهند بود اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌هایی را که از سوی پیکس پارتس به ایشان ارسال می‌گردد، متوقف نمایند.

 

 

جهت پرسش هرگونه سوالی درخصوص حریم کاربران و اعضاء با ما تماس حاصل نمایید: support@pixparts.com